Youtube Video Fikirleri 2020

Görüntülenmelerinizi Bu Youtube Video Fikirleri ile Yükseltin

YouTube çok görüntülenme alan kanallara yüksek ödeme yapabilen bir platform. En başarılı YouTuber’lar yaptıkları işi seven ve ortaya koyduğu sevgi kadar para kazanan insanlardır. Fakat video fikirleri bu kadar basit olsaydı herkes Youtube üzerinde ünlü olur ve para kazanırdı. YouTube görüntülenmelerinizi ve aboneliklerinizi arttırmak çok zorlu olabilir ve herşeyi en küçük detayına kadar doğru yapmanız gerekebilir. İlgi çekici bir kanalınız olduğundan emin olun logonuzun dizaynı insanlar için çok önemlidir. Yoksa bu fikirleri uygulasanız bile kanalınız insanlar için ilgi çekici olmayabilir.

Her Türde Kanallar İçin Youtube Video Fikirleri

100 Youtube Video Fikri

Kişisel Hikaye Videosu Fikirleri

Bu tarz içeriklerde uydurma ya da yanlış sizin ya da sizin olmayan bazı ilgi çekici hikayeleri görsel olarak destekleyerek öyküleyebilirsiniz, bu tür içeriklerde 10 dakikayı geçebilecek hikayeler bulmak çok daha kolaydır ve görsel destekleyiciler dışında harcayacağınız efor çok azdır.

kitap ile ilgili görsel sonucu

 

Ürün İnceleme Videosu ve Kutu Açılımı Videosu Fikri

Yeni piyasaya çıkmış az insan tarafından incelenmiş ürünleri incelemek onlar hakkında bilgi vermek ve test etmek size çok büyük bir kitle kazandırabilir nitekim ülkemizde bu tür kanallardan bir sürü var ve çoğu da başarıyla takip ediliyor. Hatta bu video türünde gelişmeyi sürdürebilirseniz muhtemelen firmaların çoğu size ürünlerini incelemeniz için bedava yollacaktır.

kutu ile ilgili görsel sonucu

 

 

Youtube Şaka Videosu Fikri

Etrafınızdaki insanlara ya da tanımadığınız insanlara küçük, büyük şakalar yaparak ve bunları kaydedip montajlayarak iyi bir video formatı yakalayabilir ve kanalınızı hızla büyütüp fazla izlenme ve aboneye kavuşabilirsiniz.

 

Youtube Parodi Videosu Fikri

Ünlü oyuncuların, filmlerin, dizilerin, politikacıların, müziklerin ve şarkıların komik parodilerini yaparak izleyici kitlenizi eğlendirecek şakalarla görüntülenmenizi arttırabilirsiniz. Ama parodi videolarınızı kısa tutmanız önemli çünkü kanalınızı ilk kez gören ve aşina olmayan izleyiciler ne olduğunu anlamayıp çabukça sıkılıp abone olmadan videonuzdan çıkabilir.

 

Youtube Tur Videosu Fikri

Bir gezintiye çıktığınızda güzel ve eğlenceli anlarınızı kaydedip bunu seyircilerinizle buluşturabilirsiniz hatta bu tarz tur videoları için bir yere geziye bile gitmenize gerek olmayabilir. Şehrinizi tanıtan videolar ile başlayabilirsiniz yerel lezzetleri ve gezilebilecek kültürel yerleri gösterebilirsiniz kanalınız büyüdükçe seyahatlar yapıp daha farklı yerleri çekebilirsiniz ve bu sayede izleyicilerinizin beklentilerini karşılayarak görüntülenmenizi ve abone sayısınızı arttırabilirsiniz.

kapadokya ile ilgili görsel sonucu

 

Youtube Soru Cevap Videosu Fikri

Bir soru cevap videosu sizin ilk videonuz olmamalı çünkü bu çok saçma olur. İlk önce kanalınızın küçükte olsa bir kitle kazanması sonradan izleyicilerinizin sizi tanıması için kendinizi anlattığınız bir tanıtım videosu çekmeniz ardından soru cevap videosu yapmayı düşünmeniz gerekir.

 

Ek olarak, 2019’da bu konu ile ilgili yazdığımız Youtube Kanalı Açmak İçin Fikirler 2019 adlı başlığımıza bakabilirsiniz.

Leave a Comment